Okulista w Oculus – badanie wzroku

Salon optyczny Oculus to miejsce, gdzie możesz wykonać badanie wzroku. Okuliści i optometryści zatrudnieni w naszym zakładzie optycznym przyjmują zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wyróżnia nas doświadczenie, indywidualne podejście do pacjenta oraz nowoczesny, profesjonalny sprzęt optometryczny.

Badanie wzroku pozwala zdiagnozować jawne i ukryte wady narządu wzroku. Jest ono też niezbędne, aby dobrać soczewki kontaktowe lub okularowe.. Nasi specjaliści przeprowadzają badanie wzroku przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Uczą także, jak prawidłowo zakładać soczewki kontaktowe oraz dbać o okulary.

Okuliści i optometryści zatrudnieni w Oculus pomagają także w doborze zarówno soczewek kontaktowych, jak i okularów. Ponieważ wiemy, że Pacjenci, którzy mają styczność z okularami po raz pierwszy, mają wiele wątpliwości, cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości.

Aby zagwarantować kompleksową ofertę, prowadzimy także sprzedaż okularów i soczewek – można u nas zakupić produkty od najlepszych producentów.

facebook

Copyright Oculus | Polityka prywatności

d3projekt