Salon optyczny OCulus – nasza misja

Zapraszamy do salonu optycznego OCulus! Nasi specjaliści pomogą Ci wreszcie zobaczyć świat wyraźnie. Kompleksowa oferta salonu optycznego obejmuje bogaty wybór oprawek okularowych znanych i cenionych marek, najwyższej jakości szkieł oraz okularów przeciwsłonecznych. Posiadamy nowocześnie wyposażoną pracownię optyczną oraz gabinet lekarza okulisty. Nasi doświadczeni optycy i optometryści pomagają w doborze okularów oraz soczewek kontaktowych, również dla dzieci.

Pomoc okulisty i szybki montaż okularów

Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam na szybki montaż okularów na miejscu, usługę tę wykonujemy nawet w godzinę! Wykonujemy zarówno standardowe okulary korekcyjne dla krótko- i dalekowidzów, jak i okulary progresywne. Ten rodzaj okularów umożliwia ostre widzenie na różne odległości. Okulary progresywne sprawdzają się zwłaszcza w przypadku starszych Pacjentów cierpiących na prezbiopię (starczowzroczność) oraz inne zaburzenia akomodacji. Są to jednocześnie okulary do patrzenia, i do czytania. Okulary progresywne to duże udogodnienie dla tych, którzy normalnie musieliby mieć dwie pary okularów. 

Klienci naszego zakładu optycznego mogą skorzystać z komputerowego badania wzroku i konsultacji z doświadczonym lekarzem okulistą.  

Znajdziesz nas w samym centrum Wrocławia, Pod Arkadami. Najważniejszy jest dla nas komfort i zadowolenie Klienta. 

 

 

facebook

Copyright Oculus | Polityka prywatności

d3projekt