Optyk i optometrysta we Wrocławiu

Zapraszamy do salonu optycznego Oculus, który mieści się we Wrocławiu. Nasi specjaliści pomogą Ci zobaczyć świat wyraźnie. Kompleksowa oferta naszego salonu obejmuje bogaty wybór oprawek okularowych znanych i cenionych marek, najwyższej jakości szkieł oraz okularów przeciwsłonecznych. Prowadzimy nowocześnie wyposażoną pracownię optyczną oraz gabinet lekarza okulisty. Nasi doświadczeni optycy i optometryści pomagają w doborze okularów oraz soczewek kontaktowych również najmłodszym Pacjentom.

Sprzedajemy:

  • oprawki okularowe od uznanych producentów,
  • soczewki kontaktowe (sferyczne, toryczne, progresywne i kolorowe),
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • akcesoria do okularów i soczewek kontaktowych.

Gwarantujemy szeroki wybór zarówno okularów, jak i soczewek kontaktowych w przystępnych cenach – zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu optycznego.

Pomoc okulisty i szybki montaż okularów

Bogate zaplecze techniczne pozwala nam na szybki montaż okularów na miejscu. Usługę tę realizujemy nawet w godzinę! Wykonujemy zarówno standardowe okulary korekcyjne dla krótko- i dalekowidzów, jak i okulary progresywne. Ten rodzaj okularów umożliwia ostre widzenie na różne odległości. Okulary progresywne polecane są przede wszystkim dla osób po 45 roku życia. Są to okulary do patrzenia w dal, do komputera i do czytania, dlatego też to duże udogodnienie dla tych, którzy normalnie musieliby mieć dwie pary okularów.

Klienci naszego zakładu optycznego mogą też skorzystać z komputerowego badania wzroku i konsultacji z doświadczonym lekarzem okulistą.

 

 

facebook

Copyright Oculus | Polityka prywatności

d3projekt